PROJELENDİRME

img

Projelendirme

Harmony Industry, proje grubu sadece Harmony Industry tarafından üretilen ve montajı gerçekleştirilen projeler üzerinde çalışmaya organize olmuştur. Ancak Harmony Industry sistemi, müşterilerinin tercih edebileceği bir başka proje grubu ile de başarılı bir koordinasyon sağlayarak çalışma olanağına sahiptir.

Proje çalışmaları, yapının inşaa edileceği bölgenin durumu dikkate alınarak tüm rüzgâr, kar ve sismik yüklerinin belirlenmesi ile başlar. Bu aşamada binanın kullanım amacına bağlı olarak vinç, aydınlatma ve diğer tesisat yükleri tanımlanır. Mimari projeye göre taşıyıcı sistem belirlenir. Üst yapıdan gelen yükler belli olduktan sonra betonarme temellere ait statik ve betonarme projesi hazırlanır. Çelik yapı projelendirilirken tüm detaylar, kaynakların fabrika ortamında kontrollü olarak yapılması, geriye kalan birleşimlerin şantiye ortamında bulonlu olarak gerçekleştirilmesi ilkesi üzerine hazırlanır. Statik projeler teknik ekip tarafından son teknoloji ürün bilgisayar programları ile Türk Standartları ve Uluslararası dizayn standartlarına uygun olarak gerçekleştirilir. Statik analizler sonucunda hazırlanan üç boyutlu çizimler sayesinde tüm detaylar sorunsuz olarak bilgisayar ortamında belirlenir. Yapı elemanlarının üretimi bu düzene göre otomatik olarak yapıldığından, imalat ve montajda hata yapma olasılığı yok denecek kadar azdır.

Sürekli değişen bu küresel ekonomide, Harmony Industry’nin hedefi sadece ulusal değil aynı zamanda küresel rekabet gücü elde ederek kabiliyetleri geliştirmek, müşterileri ve çalışanları ile birlikte sürdürülebilir bir büyümeye katkıda bulunmaktır.

İLETİŞİM

Ferizli Osb mah. 3 Sok No:3/1 Ferizli/Sakarya TELEFON:   0 264 502 32 52 EMAIL: info@industry-harmony.com